Son Dakika Haberler

EREĞLİ’NİN İNŞAAT VE MOBİLYA SEKTÖRÜNDE “SÖZ ALTINKAYA’NIN”

EREĞLİ’NİN İNŞAAT VE MOBİLYA SEKTÖRÜNDE “SÖZ ALTINKAYA’NIN”
Okunma : 2.942 views Yorum Yap
🇹🇷🇹🇷 Türkiye'nin Ücretsiz Yeni Online Alışveriş Sitesi ARSAma.com🇹🇷 Bay -Bayan & Giyim Elektronik ve daha Fazlası için Arsama.com

Ereğli’de başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten ve İnşaat ve Mobilya sektörünün parlayan yıldızı Altınkaya İnşaat ve Mobilya yol ve yön vermeye devam ediyor. İş ve siyaseti bir arada taşımayı başaran, Ereğli’ye hizmet açısından en kalitelisini halkına arz eden, dürüst ve liyakatten ödün vermeyerek kaldığı yerden değil; start verdiği yerden yoluna devam etmektedir.

Mahmut Altınkaya Ereğli’de mobilya sektöründe yıllardır varlığı daimken geçtiğimiz yıllarda Altınkaya Mobilya bünyesine “İnşaatı” da ekleyerek “Ereğli mimarisinde yol ve yön tayinine” kararlı bir şekilde yol almaya devam ediyor.

İnşaat sektöründe müşteri memnuniyet asıl olandır. Bu nedenle; yapılan dairelere ait mobilyalar, kapılar, pencereler, mutfak dekarasyonları ve meziyetli işleri kendi firması olan Altınkaya Mobilya tarafından üretildiği için hem memnuniyet hem de kalite açısından çok öneme sahip olması inşaat sektöründeki başarıyı ve ivmeyi bir çıta daha “eminleştiriyor”. Bu sorumlulukla sürecin zamanlaması ve başlatılan projenin uzatmadan emin adımlarla vaktinde teslime büyük katkı sağlamaktadır.

Altınkaya İnşaat Ereğli’de başlatmış olduğu 50 dairelik Lavanta Evleri Sitesinin yapımını bitirerek geçtiğimiz günlerde sahiplerine teslim etmeye başladı. Kısa sürede büyük rağbet gören Lavanta Evleri Projesinde dairelerin % 80’e yakın bir kısmının satışı tamamlanarak sahiplerine teslim edildi.

Altınkaya İnşaat sahibi Mahmut Altınkaya yeni projeler hakkında da bilgi verdi.
Altınkaya; “Yapımına kısa bir süre önce başlamış olduğumuz 18 dairelik projemiz hızla devam etmektedir. Biter bitmez yeniliklerle Ereğli’de hizmete devam edeceğiz.”

Facebook Yorumları