Son Dakika Haberler

Belkayada Feci Olay; Elektrik Akımına Kapılıp Vefat Etti

Belkayada Feci Olay; Elektrik Akımına Kapılıp Vefat Etti
Okunma : 12.152 views Yorum Yap
🇹🇷🇹🇷 Türkiye'nin Ücretsiz Yeni Online Alışveriş Sitesi ARSAma.com🇹🇷 Bay -Bayan & Giyim Elektronik ve daha Fazlası için Arsama.com

Ereğlinin Belkaya Mahallesinde yaşayan 18 yaşındaki Ercan Şanal sabah saat 7.30 sularında ahırda ineklerine bakarken süt sağım esnasında elektrik akımına kapıldı. Ailesi ahıra girip baktıklarında Ercan Şanal’ın yerde yattığını fark ettiler. 112 Acil Servis Ambulansını arayarak olayı bildirdiler.

112 Acil servisi olay yerine geldiklerinde Ercan Şanal’ın Elektrik akımına kapıldığını, acil bir şekilde önce Emirgazi Devlet Hastanesi ardından Karapınar Devlet Hastanesine sevk edilmek üzere yola çıktıkları ancak yapılan bütün müdahalelere rağmen Ercan Şanal’ın hayata tutunamadığı öğrenildi. Şanal’ın cenazesi otopsi için  Konya’ya gönderildi.

Ercan Şanal Belkaya Şehit Halil Daş Çok Programlı Lisesi 12. sınıf öğrencisi olduğu ayrıca Emirgazi Spor Amatör Takımı oyuncusu olduğu bilgiler arasında yer alıyor.

Bizde Belkaya- Arısama sayfası ve sitesi olarak; Ercan’a allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar ve başsağlığı diliyoruz. Genç Belkaya Arısama ve takipçileri adına kardeşimiz için Belkayalı olarak çok üzgünüz. Başımız sağ olsun.

Aradığınız Herşey Arsama.com da

Facebook Yorumları