Son Dakika Haberler

Ereğli Belediyesi Vatandaşın Yanında

Ereğli Belediyesi Vatandaşın Yanında
Okunma : 1.599 views Yorum Yap
🇹🇷🇹🇷 Türkiye'nin Ücretsiz Yeni Online Alışveriş Sitesi ARSAma.com🇹🇷 Bay -Bayan & Giyim Elektronik ve daha Fazlası için Arsama.com

PAYLAŞIMCI BELEDİYE…

EREĞLİ BELEDİYESİ ÜRETTİĞİNİ HALKLA PAYLAŞIYOR

Ereğli Belediyesi ve NEÜ işbirliğinde Adabağ Mahallesinde uygulanan organik tarım projesinde hasat dönemi başladı. Ereğli Belediyesi tarafından hasat edilen Kavun ve Karpuzlar vatandaşlara Ulu Camii ve Uğurlu Camii önünde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile rol model olan Ereğli Belediyesi üretken belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor. Adabağ’da uygulamaya koyduğu organik tarım projesinde hasat sürecini başlatan Ereğli Belediyesi elde ettiği ürünleri vatandaşlara ücretsiz dağıtıyor.
ki

-DAĞITILAN ÜRÜNLER TADIMLIK

Vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılan ürünlerin tadımlık olduğunu kaydeden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, “Bu topraklar için verilen emek boşuna değildir.
Belediyemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliği ile başlattığımız organik tarım projemiz kapsamında hasadını gerçekleştirdiğimiz Kavun ve Karpuzları, Ulucami ve Uğurlu Cami avlusunda vatandaşlarımıza ikram etmenin mutluluğunu yaşadık. Biz hemşerilerimizin ağızları tatlansın diye elde ettiğimiz ürünleri halkımıza ikram ediyoruz. Bu projenin de amacı bu idi. ‘Birlikte üretelim birlikte tüketelim’ başlığı altında Ereğlili hemşerilerimizle birlikte toprakla buluşturduğumuz fidelerimizin meyvelerini almak bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Beklentilerin çok üzerinde bir rekoltenin alınması bölgemiz topraklarının ne kadar verimli olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Bu nedenledir ki, üretimin iyi yerlere getirilmesi yönetim olarak bizlerin en büyük hedefidir” dedi.

-VATANDAŞ MEMNUN

Ereğli Belediyesi tarafından dağıtılan ürünleri alan vatandaşlar, “Belediyemiz hem üretiyor hem de halka bedava dağıtıyor. Yapılan hizmeti çok güzel ve olumlu karşılıyoruz. Belediye Başkanımızın üretimden yana ortaya koyduğu anlayışı destekliyoruz. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Facebook Yorumları