Son Dakika Haberler

EREĞLİSPORDAN ZİYARET

EREĞLİSPORDAN ZİYARET
Okunma : 118 views Yorum Yap
🇹🇷🇹🇷 Türkiye'nin Ücretsiz Yeni Online Alışveriş Sitesi ARSAma.com🇹🇷 Bay -Bayan & Giyim Elektronik ve daha Fazlası için Arsama.com

BAŞKAN KAMIŞ’TAN, İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ YAVUZ’A ZİYARET!
Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Başkanı Bilgin Kamış, Ereğli İlçe Sağlık Müdürü İsmail Yavuz’u ziyaret etti.
Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Başkanı Bilgin Kamış, pandemi sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışma, fedakarlık ve ayrıca Ereğlispor’a vermiş oldukları destek dolayı Ereğli İlçe Sağlık Müdürü İsmail Yavuz’u ziyaret ederek kendisine forma takdim etti.

Aradığınız Herşey Arsama.com da

Formayı tüm sağlık çalışanları adına İlçe Sağlık Müdürü’ne takdim ettiğini kaydeden Kamış; “Bu ülkenin en önemli kurumlarından olan ve pandemi sürecinde göstermiş oldukları çaba ve gayretten dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Sağlık Müdürü İsmail Yavuz da; “Kulüp Başkanımız Bilgin Kamış’a nazik ziyareti ve forma takdiminden dolayı teşekkür ediyorum. Ereğlispor’umuz için sağlık açısından elimizden ne geliyorsa kurum olarak yapmaya hazırız. Bu şehri en iyi yerlerde de takımımızın temsil edeceğinden şüphemiz yok. Umarım o sene bu sene olur ve şampiyonluk ile sezonu taçlandırır ve profesyonel liglerde boy gösteririz” diye konuştu.

Facebook Yorumları