Son Dakika Haberler

İSPANYOL HEYET EREĞLİ’DE GENÇFM BURCU TAŞDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

İSPANYOL HEYET  EREĞLİ’DE GENÇFM BURCU TAŞDEMİR’İ ZİYARET ETTİ
Okunma : 6.892 views Yorum Yap
🇹🇷🇹🇷 Türkiye'nin Ücretsiz Yeni Online Alışveriş Sitesi ARSAma.com🇹🇷 Bay -Bayan & Giyim Elektronik ve daha Fazlası için Arsama.com

Türkiye Avrupa Birliği Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamında İspanyalı Heyet Teruel Eyalet Hükümeti Yetkilisi Maria Arıno Ejarque, Proje Teknisyenleri Laura Gascon Herrero, Jose Manuel Martın Andres ve Gazeteci Eva Defıor Gravalos “Örnek Kadın Girişimci” anlamında 100.3 frekansından yayın yapan GENÇFM Yönetim Kurulu Başkanı Burcu Taşdemir’i ziyaret ederek radyo yayınları ve radyonun kuruluşu hakkında bilgi aldı.

İspanyol Heyeti ile önemli diyaloglar geçti, bu diyalogların en önemlisi Burcu Taşdemir’i kadın olarak Ereğli’de bir ilke imza atması, tek başına finansal destek almadan bu işe başlaması ve çıtasını bu kadar yükseltmesinden dolayı tebrik ettiler. Heyet radyo binasının dizayn, görüntü, yayınlarının arşivinden seçmeleri izleyip etkilendiklerini, özgüvenine hayran kaldılar.

İspanyol Heyet Ereğli’nin neredeyse her tarafını gezip en çok etkilendikleri yer olarak GENÇFM’i adres gösterdiler. Diyalogların içerisinde dikkat çeken konuşmalardan öne çıkarlarından birisi; “radyonun kuruluşundaki finansal destek oldu, Taşdemire yöneltilen bu soruya cevap olarak ‘Annem’ olunca şaşkınlıklarını gizleyemeyerek kendisini kutlamaları” oldu.

İspanyol Heyet “ Genç girişimci olması ayrı bir başarı hem de kadın bir girişimci ayrı bir başarı, bu iki özellik çok nadir bir şekilde tek noktada buluşabileceğini, tek bir güç olarak Ereğli’nin göbeğinde yükselmiş ve yükselmeye devam ediyor olmasından dolayı gerçekten şaşkınız. Kendisine başarılar dilemekten başka diyeceğimiz bir şey yok, sadece diyeceğimiz “annene selam söyle, böyle güçlü bir kadın yetiştirdiği için” diyerek son buldu.

GENÇFM Sahibi Burcu Taşdemir “ İspanyol Heyete desteklerinden ve iyi dileklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, ben Ereğli’nin genç bir kadın girişimcisi olarak sadece ülkemizde değil bütün dünyada kendi yollarını çizen bir kadın projeleri olması gerekiyor, kimsenin çizdiği çizgide değil de kendisinin belirlediği çizgiler üzerinde yürümeyi hedeflemeli ve bunu da başarmalı,  bir marka haline gelmeliler, işten bu hedef doğrultusunda anne duası ile çıktım bu yola ve o dua beni bu seviyeye getirdi, yeri geldim rakip oldum yeri geldi rakip edindim, benim için önemli olan sunumdu, önce sunumu düzeltirsen zaten insanlar seni benimser, yeri gelir örnek olursun yeri gelir hedef olursun. Çok şükür örnek birisi oldum ama hedef olmadım, neden derseniz doğruluk her zaman kazandırır yeter ki kiminle yoldaş olacağını bilmelisin, ben hem radyomda hem de sosyal medyada taraflı olmadım, doğrudan ödün vermedim, kimin ne dediği ne yazdığı ne söylediği umurumda olmadı, doğruyu bilirim doğruyu sunarım, yoksa bugün yönlendiren yarın yön vermez, ben tekrar tekrar Türkiye Avrupa Birliği Şehir Eşleştirme Kapsamında hem Ereğli’mizi hem de özellikle genç kadın girişimci olarak beni ziyaret ettikleri için İspanyol Heyetine çok teşekkür ediyorum, şunu da biliyorum ülkelerine döndüklerinde Burcu Taşdemir’ i buradan oraya götürüp örnek göstereceklerdir finansal destekle değil anne duası ile marka oluşumu” dedi.

Facebook Yorumları